HAKKIMIZDA

Kalitelipanelci Bilişim internet sektörünü yakından takip eden, müşterilerinin ihtiyaçlarını bilen, web sitesinin bir firmanın kimliğindeki en önemli yüzü olduğunu düşünen alanında uzman gençler tarafından yönetilmektedir.Web Tasarım, Web Grafik, Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Teknolojilerinden faydalanarak, kullanışlı, müşteriyi direkt anlatan ihtiyaçlarını karşılayan web siteleri tasarlayarak müşterilerine hizmet vermektedir. Şirketimizin ilgi alanları içinde Web Tasarım, Bilgi Teknolojileri, Bilgisayar Sistemleri, Online Alışveriş, Yazılım, Teknik Destek, Dinamik flash Uygulamaları, Web İçerik Yönetim Sistemleri bulunmaktadır. 

Bilgi Teknolojileri , bilgi teknolojileri konusunda sizlere kesin çözümler sunuyoruz. Bilgisayar ve çevre birimleri konusunda müşterilerimize en uygun ve en iyi danışmanlık hizmetini vererek sorunlarını ve problemlerini çözüyoruz.

Vizyonumuz : Konusunda uzman kadromuzla web tasarım ve web yazılım konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde alanında öncü bir yapı oluşturmak, bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve dışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak. 

Misyonumuz : Alanımızdaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti vermek ve dünya ölçeğinde bir marka olmak. 

Sorumluluklarımız : Öncelikli sorumluluğumuz; müşterilerimizin kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, interneti en doğru şekilde vitrin etmektir.

Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Geliştirdiği projelerden emin olan firmamız eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket eder.